SprayWare®


SprayWare® , nozul seçiminiz ve püskürtme sisteminizin optimizasyonu için size yardımcı olabilecek araç ve kaynakların derlemesidir.

Debi Hesaplayıcı: Bu hesap makinasını herhangi bir nozulun herhangi bir basınçla çalışırken debisini hesaplamak için kullanın. Hesap makinasının girdileri nozul tipi, mevcut çalışma basıncı ve debisi, istenen debi veya istenen basınçtır.

Püskürtme Kaplaması: Belirli bir püskürtme mesafesi ve püskürtme açısı için püskürtme kaplamasını, belli bir püskürtme açısı ile istenen kaplama için gerekli püskürtme mesafesini veya istenen kaplamayı belli bir püskürtme mesafesinden yapmak için gerekli açıyı hesaplayın.

SprayDry® Nozzle Selector:  Find the SprayDry nozzle that will deliver the exact performance you need.  Just enter the flow rate, pressure and specific gravity of the fluid.   

Basınç Kaybı Hesap Makinası: Borulardaki basınç kayıplarını hesaplayın. Boru gurubu ve alt grubunu seçin ve borunun pürüzlülüğünü ve debiyi girerek basınç kaybı miktarını hesaplayın.

Eductor Ölçülendirme Hesap Makinası: Tankınız için gerekli educator sayısı, ölçüsü, yerleşimi, toplam hacmi ve gerekli devridaim sayısını hesaplayın.

Precision Spray Control Lubricant Savings Calculator:  See how much you can reduce lubricant use by using Precision Spray Control. Enter a few details about your lubricating operation and see how the savings add up when you eliminate over-application.

Nozzle Wear Calculator: Find out how much using worn spray nozzles is costing in your operations. You may be surprised to learn how much you're wasting and the impact on profitability.