Kolay Bağlantılı Nozullar Sayesinde Bakım Sürelerinizi Kısaltın ve İşletme Giderlerinizi Düşürün


Kolay Bağlantılı Nozullar: Genel Bakış

Kolay bağlantılı ve hızlı değiştirilebilen nozullar sayesinde nozul gövdesi kollektör üzerinde kalır ve sadece nozul uçları değiştirilebilir. Nozul gövdelerini sökmeden sadece nozul uçlarını değiştirmek, bakım giderlerinizi düşürecek ve aynı zamanda bakım sürelerinizi de kısaltacaktır. Çoğu kolay bağlantılı nozullar, nozul uçlarının elle sökülüp takılmasına uygundurlar ve otomatik hizalama imkanı sağlarlar. Onlarca farklı kolay bağlantı seçenekleri sayesinde soğutma, temizleme, kaplama ve metal yüzey işlem dahil birçok uygulama için doğru performansı bulmuş olursunuz.

Faydaları

  • QuickJet serisinde nozul uçları saat yönünün tersine 1/4 tur çevirilerek kolayca çıkarılabilir ve bu işlem için hiçbir alet kullanmanız gerekmez. 0° ile 170° arasındaki açılarda yelpaze tip, noktasal, dolu koni ve boş koni püskürtme şekilleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Malzeme alternatifleri arasında pirinç, paslanmaz çelik ve özel bir polipropilen türü olan ProMax vardır.

  • UniJet serisi nozullarda bir sabitleme somunu vardır, nozul ucunu çıkartmak için elle basitçe bu somunu çevirmeniz yeterli olacaktır. Hemen sonra yeni nozul ucunu yerine koyabilir ve somunu tekrar sıkabilirsiniz. 0° ile 170° arasındaki açılarda yelpaze tip, noktasal, dolu koni ve boş koni püskürtme şekilleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Malzeme alternatifleri arasında pirinç, paslanmaz çelik ve plastik vardır.

  • Kolay bağlantılı nozul sistemleri ihtiyaç duyduğunuz doğru performansı almanız için gövdeleri ve nozulları istediğiniz gibi düzenlemenize izin verir. Promax veya polipropilen gövdelerden birisini seçin ve bunları bir kelepçe vasıtasıyla çok kolay bir şekilde borulara monte edin. Her iki gövde türü de alet gerektirmeksizin el ile saniyeler içinde takılabilir. Daha sonra nozul türünüze karar verin ve nozulu da el ile kolayca takın, hizalayın ve yönünü ayarlayın. Püskürtme şekilleri, püskürtme açıları, bağlantıları ve kapasiteleri için çok fazla seçeneğiniz bulunmaktadır.