Rejeneratif Blowerlar ile Beslenen WindJet Hava Bıçakları Kurutma ve Ürün Öteleme Uygulamaları İçin İdealdir


WindJet Hava Bıçakları ve Blower Paketleri: Genel Bakış

Enerji verimli rejeneratif blowerlar ile beslenen hava bıçakları her yıl on binlerce dolar tasarruf etmenizi sağlayabilir. WindJet hava bıçağı paketlerimiz uygulamanıza özel komple bir çözüm sağlar ve bu paket blower ünitesi, hava bıçakları ve tüm bağlantı aksesuarlarını içerir. Çok kolay olan kurulum işleminden hemen sonra tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

Faydaları

  • Tüm sistem komponentlerini tek bir tedarikçiden alarak olası entegrasyon sorunlarından kurtulursunuz
  • Maliyeti oldukça yüksek olan basınçlı hava yerine blower havası kullanarak tasarruf etmiş olursunuz
  • Hava bıçaklarını kullanarak işletmenizdeki gürültü seviyelerinizde önemli bir düşüş sağlarsınız
  • Sistemlerin kurulumu çok kolaydır ve bakım ihtiyacı da aynı şekilde minimum seviyededir 

Sistem Bileşenleri

  • WindJet Hava Bıçakları: Patentli özgün tasarımı sayesinde bütün bıçak uzunluğu boyunca yüksek debili ve homojen bir hava akışı sağlarken aynı zamanda düzensiz hava akışından kaynaklanan problemleri ortadan kaldırmış olurlar.  
  • Rejeneratif Blowerlar: Enerji verimli rejeneratif blowerlar yağ içermeyen, sürekli sabit debide ve opsiyonel olarak ısıtılmış şekilde bir hava akışı sağlayarak hava bıçaklarından en yüksek performansı almanıza yardımcı olurlar. Farklı uygulamalarınız için 2 kW ile 25 kW aralığında birçok model bulunmaktadır.  
  • Hava Kanonları: WindJet hava kanonları, bölgesel kurutma için hava bıçaklarına ek olarak veya hava bıçağı olmadan tek başlarına da kullanılabilirler. Özellikle geometrisi bozuk parçalar kurutulurken hava kanonları büyük fayda sağlarlar.