Püskürtme Uygulamanızı Geliştirmek ve Daha İyi Kontrol Etmek İçin Otomatik Püskürtme Tabancalarını Kullanın 


Otomatik Püskürtme Tabancaları: Genel Bakış

Dakikada 180 cycle veya 10,000 cycle hatta daha da fazlasına ihtiyacınız varsa tam ihtiyacınız olan performansı otomatik püskürtme tabancalarımız arasında bulabilirsiniz. Otomatik püskürtme tabancalarını ileri seviyede kontrol edebilmek ve performansı optimize etmek için AutoJet Püskürtme Kontrol Sistemlerini kullanabilirsiniz.

Tabanca Çeşitleri

  • Hava Tahrikli Tabancalar: Açma/kapama işlemi için basınçlı hava kullanan otomatik püskürtme tabancaları bu işlemleri tabancanın içindeki hava silindiri vasıtasıyla yaparlar ve dakikada 180 cycle'a kadar çıkabilirler. Püskürtülen sıvı miktarı ve parçalama havası basıncı hat üzerindeki regülatörler tarafından kontrol edilir. Bu tabancalar hem hidrolik hem de hava parçalamalı olarak püskürtme yapabilirler.

  • Elektrik Tahrikli Tabancalar: Açma/kapama işlemi için basınçlı hava yerine  24VDC solenoid bobin kullanan  otomatik püskürtme tabancaları dakikada 10.000 cycle'a kadar çıkabilirler ve bu tabancaların kontrolü AutoJet Püskürtme Kontrol Sistemleri ile yapılmaktadır. Püskürtülen sıvı miktarı ve parçalama havası basıncı HMI panel üzerinden elektronik olarak ayarlanmaktadır. Bu tabancalar da aynı şekilde hem hidrolik hem de hava parçalamalı olarak püskürtme yapabilirler.  

Hassas miktar kontrolü gerektiren kaplama, yağlama ve boyama gibi uygulamalarda PulsaJet serisi elektrik tahrikli tabancalar tam olarak ihtiyacınız olan performansı sağlar. Bu tabancalar AutoJet Püskürtme Kontrol Sistemleri ile birlikte kullanılır ve bant hızı gibi çalışma koşullarına bağlı olarak Hassas Püskürtme Kontrolü yapılabilir.