MDF, OSB, Kontrplak, Yongalevha Üretimi İçin Hassas Püskürtme Teknolojisi Çözümleri


Genel Bakış

Üretim kapasitenizi artıracak ve ahşap ürünlerinizin kalitesini iyileştirecek çeşitli püskürtme nozullarımız ve otomatik sistemlerimiz mevcuttur. Yıkama, nemlendirme, yağlama, kurutma, işaretleme ve daha bir çok uygulama için çok geniş bir ürün yelpazesi bulacaksınız. Reçine, wax, kalıp ayırıcı püskürtme ve nemlendirme uygulamaları için Hassas Püskürtme Kontrolü sağlayan PanelSpray sistemlerini de sunuyoruz. İşletmenizdeki uygulamalarınızı optimize etmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için satış mühendislerimizle iletişime geçin.

Genel Uygulamalar

  • Blender içerisinde reçine veya wax püskürtme uygulaması. Uygulama debisi, aşırı püskürtmeyi veya israfı önlemek üzere yonga tonajına bağlı olarak otomatik olarak ayarlanır.
  • Presten önce ahşap levhalara kalıp ayırıcı püskürtme ve levha yüzeyi nemlendirme uygulamaları. Tam ve doğru miktarın püskürtüldüğünü garanti altına almak için uygulama debisi hat hızına bağlı olarak otomatik olarak ayarlanır.
  • Hat hızının değişmesi gibi bazı başka çalışma şartlarının da değiştiği durumlarda bile ince, net işaretleri sağlayan hassas işaretleme uygulaması.
  • Ürünlerin veya depolama alanlarının ince buhar veya sisleme nozulları ile nemlendirilmesi.
  • Toz ve partikül giderme, hava perdesi oluşturma ve ürün soğutma için kurutma uygulamaları ve hava bıçağı paketleri.
  • Çeşitli püskürtme nozulları veya püskürtme tabancaları kullanarak fabrika ve malzeme temizliği yapma.